Kobiety

Skutki naruszenia wymogów formalnych

Autor: Bayo | Data publikacji: Piątek, 03 sierpnia 2018r.

Konsekwencje naruszenia wymogów formalnych w umowach z udziałem konsumentów (m.in. konsekwencje w sferze ważności czynności prawnej, konsekwencje w sferze efektywności czynności prawnej, forma na rzecz celów dowodowych w umowach z udziałem konsumentów, odpowiedzialność odszkodowawcza, szczególne konsekwencje naruszenia wymogów formalnych wzorca umowy, szczególne skutki naruszenia wymogów formalnych w regulacji nieuczciwych praktyk rynkowych, sankcje karne, konsekwencje dmini(...)
Komentarze (0)
Tagi: konsument, umowa konsumencka, wymogi formalne,

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń Komentarz

Autor: Czangi | Data publikacji: Środa, 13 czerwca 2018r.

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. Komentarz obejmuje peryfraza następujących zagadnień: przepisy ogólne, agent ubezpieczeniowy dodatkowo osoby wykonujące czynności agencyjne w zakładzie ubezpieczeń, broker ubezpieczeniowy, prawo przedsiębiorczości i swoboda świadczenia usług w zakresie wykonywania działalności agencyjnej i aktywności brokerskiej, rejestr pośredników ubezpieczeniowych i pośredników oferujących ubezpieczenia uzupełniające, nadzór powyżej dystrybucją u(...)
Komentarze (0)
Tagi: ustawa, dystrybucja ubezpieczeń, komentarz, beck,

Głęboko i bez oddechu

Autor: Sagan | Data publikacji: Niedziela, 15 kwietnia 2018r.

BluEgo zajmuje się rozmaitymi technikami nurkowania, jak na przykład freediving, scuba diving i inne. Członkowie aktywnie praktykują ten wspaniały sport, a ponadto prowadzą specjalistyczne szkolenia dla klientów indywidualnych i firm. Na niniejszej stronie internetowej można dowiedzieć się wielu interesujących informacji na temat tego czym jest Instruktor Freedivingu, jaka osoba może nurkować albo jakiego potrzeba wyposażenia. Zobaczą tu Państwo także wiadomości odnośnie a(...)
Komentarze (0)
Tagi: Instruktor Freedivingu, Freediving rekord, Nurkowanie na bezdechu, Freediving Poland,

Nurkowanie bezdechowe

Autor: Szuga | Data publikacji: Czwartek, 12 kwietnia 2018r.

BluEgo zajmuje się rozmaitymi technikami nurkowania, takimi jak snorkeling, scuba diving itd. Członkowie zespołu intensywnie uprawiają ten wciągający sport, a poza tym organizują profesjonalne kursy dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Na poniższej witrynie www można przeczytać całe mnóstwo interesujących informacji na temat tego czym jest free diving, jacy ludzie mogą nurkować czy jakiego trzeba sprzętu. Odnajdą tutaj Państwo także wiadomości na temat planowa(...)
Komentarze (0)
Tagi: Instruktor Freedivingu, Nurkowanie swobodne, Freediving kursy, Freediving,

Sportowe Emocje 2018

Autor: Timek | Data publikacji: Piątek, 26 stycznia 2018r.

Rok 2018 upływa pod znakiem emocji sportowych, głównie z uwagi na Mistrzostwa Świata 2018, które odbędą się w Rosji. Dla fanów piłki jest to najlepsza okazja do tego, aby przeżywać wspólnie emocje, tym bardziej że również i Polska reprezentacja będzie w tym turnieju walczyć o wysokie miejsce! Jak jednak wiadomo, piłka nożna rządzi się swoimi prawami, dlatego też udział w MŚ 2018 jest dla Polaków najważniejszym wydarzeniem sportowym, na które mocno czekamy!Ciekawie(...)
Komentarze (0)
Tagi: łączy nas pasja, siatkówka, tenis, wyniki na żywo, mma,

Kitesurfing nie jest też wcale tak skomplikowany...

Autor: Kapselek | Data publikacji: Wtorek, 23 stycznia 2018r.

W momencie gdy rozmyślamy o spędzaniu czasu nad morzem, w głowie mamy głównie myśli o słoneczku, które rozgrzewa złocisty piasek. O leżakowaniu całymi dniami na plaży oraz nie robieniu zupełnie niczego, prócz popijania schłodzonych napojów oraz zażywania słonecznych kąpieli. Myśląc sobie o nadmorskich plażach przed oczami mamy wrzaski młodych osób, chodzących w tę i z powrotem i krzyczących tyle ile się da, wychwalających ich nachosy, kukurydzę i orzeszki. W wyo(...)
Komentarze (0)
Tagi: kitesurfing, sklep, kitesurfing sklep, sklepy kitesurfingowe, sprzęt do kitesurfingu, kitesurfing sprzęt, blog o kitesurfingu,
   1