Szkolnictwo

Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne

Autor: Apsik | Data publikacji: Sobota, 07 lipca 2018r.

Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Komentarz to oparte na orzecznictwie sądowym opracowanie dotyczące zadań związanych z podstawowymi pojęciami w obszarze projektowania przestrzennego, treścią aktów planowania przestrzennego, procedurami ich sporządzania i uchwalania dodatkowo wydawaniem decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego i decyzji o warunkach zabudowy. Komentarz zawiera wiele uwag i odniesień do praktyki. Atutem książce jest zilustrowanie w szer(...)
Komentarze (0)
Tagi: komentarz, planowanie przestrzenne, zagospodarowanie przestrzenne, ustawa,

Polskie prawo antymonopolowe

Autor: Saba | Data publikacji: Wtorek, 03 lipca 2018r.

W prezentowanej publikacji książkowej dokonano analizy regulacji antymonopolowych pod kątem występujących w nich luzów normatywnych kształtujących dyskrecjonalność orzekania Prezesa UOKiK. Znajdujący się u podstaw konstrukcji ustawy antymonopolowej luz standardowy ma w założeniu umożliwiać skuteczną realizację funkcji ochronnej norm tego prawa. Racjonalność takiego rozwiązania wpisuje się w ogólną tendencję upoważnienia administracji do wyznaczonych ustawą działa(...)
Komentarze (0)
Tagi: prawo, prawo antymonopolowe, książka, banasiński,

Poradnikowy blog

Autor: Mefres | Data publikacji: Niedziela, 01 lipca 2018r.

Trzeba również pamiętać o tym, iż wiele zabawek, w szczególności te, które są w dzisiejszych czasach dostępne w większości sklepów nie tylko spowalniają rozwój umysłowy naszych pociech, lecz i http://suprasl.edu.pl również niszczą nas finansowo. Im bardziej „zaawansowana” zabawka, tym gorzej dla naszego dziecka. Dobrze jest znaleźć takie zabawki, które są nie tylko łatwe, lecz i także serdeczne dla naszych pociech. Mam tutaj na myśli różne zabawki z drewna, kt(...)
Komentarze (0)
Tagi: rodzina, dzieci, www.suprasl.edu.pl, zobacz suprasl.edu.pl,

Nowe zasady dystrybucji ubezpieczeń

Autor: Xsena | Data publikacji: Środa, 30 maja 2018r.

Publikacja przeznaczona jest na rzecz adwokatów, radców prawnych, a podobnie pracowników Komisji Nadzoru Finansowego sprawujących kontrolę nad dystrybutorami ubezpieczeń dodatkowo menedżerów w zakładach ubezpieczeń i firmach brokerskich. Publikacja stanowi kompleksowy przewodnik po ustawie z o dystrybucji ubezpieczeń, jaka wejdzie w życie. Ambicją Autorów jest zidentyfikowanie newralgicznych dylematów powstających na gruncie nowej ustawy i zaproponowanie skutecznych rozwiąza(...)
Komentarze (0)
Tagi: ubezpieczenia, nowe zasady, książka, wolters,

Kodeks pracy komentarz Sobczyk

Autor: Spadi | Data publikacji: Środa, 16 maja 2018r.

Jednym z największych atutów jest zespół autorski, w unikalny sposób łączący tradycyjny model wykładni z praktycznym, uwzględniającym perspektywę naukową, doktrynalną, sędziowską, a także eksperckie doświadczenie współpracy ze związkami zawodowymi, kompetencje z zakresu ochrony dóbr osobistych oraz wieloletnie doświadczenie pracy doradczej dla największych pracodawców w Polsce. Autorzy udzielają wielu praktycznych porad co do możliwości i dopuszczalności konkretn(...)
Komentarze (0)
Tagi: Kodeks pracy, Pracy kodeks, Kodeks pracy komentarz, kodeks pracy beck,

Szybki angielski dla dzieci Wejherowo

Autor: Mayby | Data publikacji: Czwartek, 29 marca 2018r.

Przygotowanie najmniejszych do edukacji będzie znacznie lepsze, pod warunkiem, że będziemy stosowali propozycje językowe szkoła językowa Wejherowo. Z ofertą dydaktyczną, taką jak angielski dla dzieci można poczynić niesłychanie dużo. Doświadczeni nauczyciele będą sporządzali alternatywne projekty edukacyjne, które zdołają przygotować maluchów nawet do bardzo trudnych testów państwowych. Spośród propozycji osiągalnych w mieście Wejherowo, to właśnie ta zasługuje(...)
Komentarze (0)
Tagi: angielski, angielski Wejherowo, Wejherowo, szybki angielski dla dzieci Wejherowo, ,

Dokumentacja sanitarna sklep

Autor: Cupek | Data publikacji: Środa, 21 marca 2018r.

Mają Państwo uciskający obowiązek wdrożenia i dokumentowania zasad systemu HACCP w sprawie higieny środków spożywczych oraz bezpieczeństwa żywności i żywienia. W tym celu musisz zacząć od opracowania zasad dobrej praktyki produkcyjnej GMP i dobrej praktyki higienicznej GHP – dokumentacje, poradniki, instrukcje, dokumenty związane. Mając opracowane zasady GMP i GHP przystąp do wdrażania systemu HACCP – instruktaż wdrażania i wzorcowa Księga HACCP, procedury, instrukcj(...)
Komentarze (0)
Tagi: dokumentacja, sanitarna, książka, dokumentacja sanitarna, dokumentacja HACCP, dokumentacja GMP, dokumentacja GHP,

Wartościowe zajęcia dla dzieci Dzierżoniów

Autor: Collin | Data publikacji: Czwartek, 22 lutego 2018r.

Potrzebujesz korzystać z pomocy psychologa? Zapraszamy do korzystania z oferty naszego fachowca. Zapewniamy tobie pełen profesjonalizm, oraz doświadczenie. Nasz lekarz oferuje tobie przeróżnego typu pomoc psychologiczną, ale również warsztaty dla dzieci. Staramy się wybrać tobie leczenie indywidualnie do waszych oczekiwań. Serdecznie zachęcamy każdego komu zależy na współpracy i na 100 % efektach z leczenia. Zapewniamy, że nasi fachowcy z całą pewnością pomogą tobie wy(...)
Komentarze (0)
Tagi: Psycholog i pedagog Dzierżoniów, pedagog Dzierżoniów, zajęcia i warsztaty dla dzieci Dzierżoniów,

Szkoła językowa - język angielski Police

Autor: Samanta | Data publikacji: Czwartek, 22 lutego 2018r.

Szukasz tłumacza, który wykonał by dla ciebie techniczne tłumaczenia? Nasza firma specjalizuje się w zrobieniu właściwych tłumaczeń w prędki i sprawny sposób. Powinieneś wiedzieć, że zapewniamy tobie doskonałe warunki współpracy oraz niskie ceny z jakich będziesz zadowolonym. Gwarantujemy wam doskonałe tłumaczenia wykonane przez naszych fachowców. info: http://opportunities.pl(...)
Komentarze (0)
Tagi: www.opportunities.pl, Tanie korepetycje języka angielskiego Police, Szkoła językowa - język angielski Police, Tanie korepetycje języka angielskiego Police, Twały kurs języka angielskiego Police,
   1 2 [Dalej] [Ostatnia]